Multisite - en to bg translation catalogue (71 entries)

en: What should be done with posts and links owned by <em>%s</em>?
bg: Какво да се случи с публикациите и връзките на <em>%s</em>?

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network admnistrator.
bg: Внимание! Потребителят %s не може да бъде изтрит, тъй като е администратор на цялата мрежа.

en: Transfer or delete posts and links before deleting users.
bg: Прехвърляне или изтриване на публикации и връзки преди изтриване на потребители.

en: Warning! User cannot be modified. The user %s is a network administrator.
bg: Внимание! Потребителят не може да бъде редактиран. Потребителят %s е администратор на цялата мрежа.

en: Site: %s
bg: Сайт: %s

en: You can also go to the user&#8217;s profile page by clicking on the individual username.
bg: Може да отидете на страницата на потребител &#8217;s като натиснете върху потребителското му име.

en: Theme
bg: Тема

en: You can sort the table by clicking on any of the bold headings and switch between list and excerpt views by using the icons in the upper right.
bg: Може да сортирате таблицата като натиснете всяко от удебелените заглавия и да превключвате между визуалицации тип списък и тип откъс като използвате иконите горе вдясно.

en: Hover over any user on the list to make the edit links appear. The Edit link on the left will take you to his or her Edit User profile page; the Edit link on the right by any site name goes to an Edit Site screen for that site.
bg: Посочете върху потребителско име в списъка за да се появят връзките за редактиране. Лявата връзка е за редакция на потребителския профил, а дясната за редакция на сайта.

en: That site does not exist. Please try <a href="%s">%s</a>.
bg: Сайтът не съществува. Моля опитайте <a href="%s">%s</a>.

en: Your site at <a href="%1$s">%2$s</a> is active. You may now log in to your site using your chosen username of &#8220;%3$s&#8221;.  Please check your email inbox at %4$s for your password and login instructions.  If you do not receive an email, please check your junk or spam folder.  If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%5$s">reset your password</a>.
bg: Сайтът ви <a href="%1$s">%2$s</a> е активиран. Може да влезете в сайта си като използвате потребителското име &#8220;%3$s&#8221;.  В пощата си %4$s for your ще намерите паролата си и инструкции за вход. Ако не получите писмото, моля проверете папките за Spam и нежеланат поща. Ако все още не сте получили писмото за няколко часа, отидете на страницата за <a href="%5$s">възобновяване на паролата</a>.

en: If your browser doesn&#8217;t start loading the next page automatically, click this link:
bg: Ако браузъра ви не зареди следващата страница автоматично, натиснете на тази връзка:

en: Site marked as spam.
bg: Сайтът е отбелязан като спам.

en: Sites marked as spam.
bg: Сайтове, отбелязани като спам.

en: Sites removed from spam.
bg: Сайтовете вече не са маркирани като спам.

en: Users removed from spam.
bg: Потребителите вече не са отбелязани като спам.

en: Site removed from spam.
bg: Сайтът вече не е отбелязан като спам.

en: Sites deleted.
bg: Сайтовете са изтрити.

en: Site deleted.
bg: Сайтът бе изтрит.

en: Site added.
bg: Сайтът бе добавен.

en: Users marked as spam.
bg: Потребители, отбелязани като спам.

en: Site deactivated.
bg: Сайта бе деактивиран

en: Site unarchived.
bg: Сайтът бе върнат от архива.

en: User deleted.
bg: Потребителят бе изтрит.

en: Invalid email address.
bg: Грешен email адрес.

en: There was an error creating the user.
bg: Грешка при създаване на потребителя.

en: You are not allowed to change the current site.
bg: Нямате право да променяте текущия сайт

[ctx: File size in kilobytes]
en: %s KB
bg: %s КБ

en: Upload file types
bg: Видове файлове за качване

en: Limit total size of files uploaded to %s MB
bg: Ограничаване на общия размер на качените файлове до %s МБ.

en: The author of the first comment on a new site.
bg: Авторът на първия коментар на новия сайт

en: The first post on a new site.
bg: Първата публикация в новия сайт.

en: The first page on a new site.
bg: Първата страница на новия сайт.

en: The first comment on a new site.
bg: Първият коментар в новия сайт.

en: Registration is disabled.
bg: Регистрацията e изключена.

en: Enable administration menus
bg: Включване на административните менюта

en: Operational Settings
bg: Оперативни настройки

en: Menu Settings
bg: Настройки за менюто

en: Upload Settings
bg: Настройки за качване

en: New Site Settings
bg: Настройки за нов сайт

en: Registration Settings
bg: Настройки за регистрацията

en: Missing or invalid site address.
bg: Липсващ или невалиден адрес на сайт

en: Missing email address.
bg: Липсващ email адрес.

en: You can update all the sites on your network through this page. It works by calling the update script of each site automatically. Hit the link below to update.
bg: Може да обновите всички сайтове в мрежата ви от тази страница. Всеки един от сайтовете ще бъде обновен, автоматично.

en: Network Name
bg: Име на мрежата

en: [%s] New Site Created
bg: [%s] Нов сайт

en: New site created by %1s
    
    Address: http://%2s
    Name: %3s
bg: Нов сайт създаден от %1s
    
    Адрес: http://%2s
    Име: %3s

en: WordPress &rsaquo; Confirm your action
bg: WordPress &rsaquo; Потвърдете вашето действие

en: Error:
bg: Грешка:

en: Confirm
bg: Потвърждение

en: Cannot create an empty user.
bg: Липсва потребител.

en: Allow new registrations
bg: Позволяване на регистрация на нови потребители

en: Add New Users
bg: Добавяне на нови потребители

en: Banned Names
bg: Забранени имена

en: First Page
bg: Първа страница

en: First Comment
bg: Първи коментар

en: Videos
bg: Видео

en: Music
bg: Музика

en: Max upload file size
bg: Максимална големина на файла за качване

en: Default Language
bg: Език по подразбиране

en: Add Site
bg: Добавяне на сайт

en: Only the characters a-z and 0-9 recommended.
bg: Най-добре използвайте само символите a-z и 0-9.

en: A new user will be created if the above email address is not in the database.
bg: Ще бъде създаден нов потребител, ако няма съществуващ с този email адрес.

en: The username and password will be mailed to this email address.
bg: Потребителското име и парола ще бъдат изпратени на този email адрес.

en: Username and password will be mailed to the above email address.
bg: Потребителското име и паролата ще бъдат изпратени на посоченият по-горе email адрес.

en: Sorry, you must delete files before you can upload any more.
bg: Нямате повече място. Трябва да изтриете нещо преди да качвате нови файлове.

en: Activation Key Required
bg: Нужен е код за активация

en: Activation Key:
bg: Код за активация:

en: Your account is now active!
bg: Сметката ви вече е активна!

en: An error occurred during the activation
bg: Грешка по време на активацията

en: Username:
bg: Потребителско име:
